Po koľajniciach do hlbín Ruska – Transsibírska magistrála

Cez dva svetadiely, naprieč siedmimi časovými pásmami precestujete takmer  9 500 km najdlhšou železnicou sveta – Transsibírskou magistrálou. Postupne nastúpite a vystúpite z 9 vlakov – pojezdov. Prejdete sa mestami na Urale, Sibíri, v Zabajkalsku a na Ďalekom východe. Zoznámite sa s ľuďmi, ktorí tu žijú alebo žili  a s udalosťami, ktoré sa tu odohrali. Získate tiež veľa zaujímavých informácii pre plánovanie vlastnej cesty Transsibom.

Objednať


Komentáre čitateľov:

Спасибо за вашу книгу она супер. Я на время уехал в Магадан. Здесь нет поездов, но советую посетить это место. С даром молитвы о. Томаш

otec Tomáš, Magadán, Rusko 25.12.2019

Ďakujem Vám za knihu aj za venovanie?. Kniha mi dnes prišla a už som ju takmer celú prečítal. Presne takú istú trasu som absolvoval v 2016 a Vaše fotografie v knihe mi veľa veci pripomenuli. 

Pavol, Bardejov 27.09.2019

Sice jsem knihu četla na dvakrát, protože odbíhání od děje k poznámkám mě trochu rušilo, takže jsem si to rozdělila, ale hrozně se mi líbila. Jedna z věcí co mě zaujala bylo to, jak Váš průvodce v Jekaterinburgu opravdu vyzdvihával všechny ruské úspěchy. Zvláštně se mi líbilo, jak jej řidič upozornil, že budovy stavěli němečtí vojáci, ale on stejně našel cestu, jak vyzdvihnout něco ruského.

Kateřina, Havířov 15.11.2018

Knižka o Transsibe ma nie len pobavila, ale je skutočne aj parádne napísaná a poučná…-podarilo sa mi s cestovkou prejsť len záverečný úsek od Vladivostoku po Irkutsk, a tak som si s chuťou prečítala popis celého úseku od 0-9288 km.

Ľudmila, Oravský Podzámok 12.09.2018

Knihu sme prečítali takmer jedným dychom. je naozaj skvelo napísaná s dávkou humoru aj cestovateľského ducha. Možno sa necháme inšpirovať…
Kolega z práce tiež absolvoval túto cestu po Transsibe, požičala som mu knihu, bol z nej nadšený. Bol rok pred vami a uvažuje, že si cestu zopakuje, asi s menšími odchýlkami, keďže v knihe našiel zopár inšpirácií.

Eva, 20.12.2017

Vážený pán inžinier, včera som dočítal Po koľajniciach ….  na dúšok, výborné.

Peter 18.12.2017

Super…super…

Josef, 11.11.2017

Knihy – sú báječné !!!

Viera, 24.10.2017

Knižka je  parádna, pekná kvalitná tlač, aj štýlová farebná záložka.

Barbora, 6.10.2017

Knižku som prečítala, a je tak skvelá, zábavná a tak dobrá, že verím, že sa toto dielo čoskoro dočká prekladov do mnohých jazykov.

Monika, 6.9.2017

 

 

One thought on “Po koľajniciach do hlbín Ruska – Transsibírska magistrála

  1. Peter

    Vynikajúca kniha. Nedalo sa od nej odtrhnúť, stále som bol zvedavý čo bude ďalej. Hotová závislosť.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *