VIDEO: PUTOVANIE PO ZAMRZNUTOM BAJKALE

VIDEO: PUTOVANIE PO ZAMRZNUTOM BAJKALE

Aká je zima na jazere Bajkal? Ako sa cestuje autom po zamrznutej hladine okolo severného pobrežia najhlbšieho jazera na svete? Čo uvidí a zažije turista na takejto ceste? Odpovede na všetky tieto otázky nájdete v dokumente PUTOVANIE PO ZAMRZNUTOM BAJKALE.


Komentáre čitateľov:

Myslím si, že zaujímavými sa miesta na zemi stávajú nielen tým ako vyzerajú, napr. že tam fúkajú vetry, je tam zima, veľké skaly, vysoké hory, široké rieky ( aj keď aj to môže človeka prekvapiť, keď ešte niečo také predtým nevidel ..) ale zaujímavými sa tie miesta na zemi môžu stať aj tým, čo z nich dokážu urobiť ľudia, ktorí tam žijú …. v dobrom, aj zlom smere.
Ľudia ktorí si vážia svoju rodnú zem a starajú sa, aby ostala pekná, živá aj pre ich deti, dokážu  dať tým miestam, ktoré človek navštívi, tú magickú príchuť nového, nepoznaného, tajomstva života… rôznorodosti života….

Miroslav, Rajec, 2. 6. 2020

Ahoj Paľko, ďakujem, že si na mňa nezabudol, dokument mi spríjemnil moje domáce “oddychové” chvíle s koronou. Je to krásne celé zladené, určite sa to minimálne vyrovná dokumentom v TV. Gratulujem a držím palce, aby si neprestal mať tie cestovateľské nápady aj do budúcna,

Ľubo, 27.09.2022

Ďakujem pán Vitek, to video je nádherné.

Miroslav, Trnava, 26.09.2022

Dobré – dík – paráda.

Peter, Pravenec, 25.09.2022

Ďakujem veľmi pekne

Ľubo, Žilina

Ahoj Palo, děkuji za krásné video. Moc pěkné záběry a k tomu poutavé vyprávění. Jako režisér a kameraman jsi skvělý. Můžeš se tím klidně živit.

Petr, Troubsko

Úžasne.

Janko, Žilina

Zdravím Paľo!  ĎAKUJEM veľmi pekne, krásne, pozriem aj trikrát. Mám doma „Bajkal-slavnoje more“ z knižnice, kúpili na moje odporúčanie. teším sa už na čítanie. 

Cestujte a píšte, pokiaľ sa dá.       

Svetlana, Nitra

Pozrel som, dik.

Ján, Žilina

Je to super a veľmi lákavé.

Peter, Bratislava

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.